Yeni Samsung Galaxy S20 Telefon Özellikleri » CixMAN

Yeni Samsung Galaxy S20 Telefon Özellikleri

Yaklaşan yeni Galaxy S20 serisindeki ikinci akıllı telefon varyantı ise  6.7 inç AMOLED ekrana sahip olacak şekilde ayarlanmıştır. Bu ekranın başlangıçta Galaxy S10 modelinde yerini alması bekleniyordu, ancak bunun yerine bu ekranın Galaxy S20 + olarak piyasaya sürülen telefonda yer alacağını söyleyebiliriz. 

Her zamanki gibi arkada etkileyici dörtlü kamera  takımı, Galaxy S20’de bulunan üç sensör ve geliştirilmiş portre fotoğrafçılığı ve AR içerik sunumu gibi yeni özellikler, Samsung Galaxy S20 modelinde yerini alacak. Yeni cihazda 45W hızlı şarj, kablosuz şarj ve ters kablosuz şarj gibi yenilikler var, çünkü oldukça büyük ölçüde bir 4.500mAh pil kapasitesi ancak bu teknolojilerle hızlı beslenebilir.

Şubat ayında satışa çıkması planlanan bu yeni nesil telefonlarda kusur yok. Sadece 5G desteği bu cihazlarda bulunmuyor. Google bu yıl bu cihazları daha makul fiyatlara da çekecek. Zira geçmiş bir modelde ücret kaynaklı çok az satış yapmıştı ve bu da onun fiyat politikasını gözden geçirmesini gerekli kılmıştı. Neticede bu pazarda sadece Samsung cirit atmıyor. Aynı eş donanımlara sahip telefonları üreten ve daha ucuza satan  onlarca kendini ispat edebilmiş rakip firmalar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

%d blogcu bunu beğendi: